باشگاه مشتریان سی آی پی پوینت

سی آی پی پوینت در راستای افزایش رضایت مشتریان وفادار خود اقدام به راه اندازی و توسعه سیستم باشگاه مشتریان CIP CLUB کرده است.

با توجه به امکانات پیش بینی شده در این سیستم، تمامی فعالیت‌ها، خریدهای شما عزیزان و حتی ثبت نظر و بازدید روزانه شما مشتری عزیز از سایت سی آی پی پوینت شامل دریافت سکه می‌شود.

با استفاده از این سکه ها، کاربران می‌توانند تخفیف‌هایی متنوع دریافت کنند و در قرعه کشی های سی آی پی پوینت شرکت کنند و حتی گردونه شانس سی آی پی پوینت را که شامل جوایز گوناگون می‌شود را بازی کنند و شانس خود را برای دریافت جایزه امتحان کنند.

19197319
مطالب مهم این صفحه

سکه‌های CIP CLUB به چه دردی میخوره؟

با استفاده از سکه‌های CIP CLUB شما می‌توانید روی محصولات و خدمات سایت سی آی پی پوینت تخفیف دریافت کنید و خدمت را با هزینه بسیار پایین‌تری از دیگر کاربران دریافت کنید.

همچنین شما می‌توانید این سکه ها را به کد تخفیف تبدیل کنید و به دیگر کاربران بفروشید و کسب درآمد کنید.

شرکت در قرعه کشی‌های دوره ای سی آی پی پوینت نیز فقط با استفاده از این سکه‌ها امکان پذیر است و طبیعتا هر چقدر که سکه‌ی بیشتری داشته باشید می‌توانید شانس بیشتری را برای بردن جایزه قرعه کشی تصاحب کنید.

coins heap 02

تبدیل سکه‌های CIP CLUB به تومان!

سکه‌های CIP CLUB امکان تبدیل شدن به وجه نقد را نیز خواهند داشت! اما به چه شکل؟ به این مورد اشاره کردیم که هر چقدر فعالیت شما در سایت سی آی پی پوینت بیشتر باشد و در بخش نظرات سایت، بازدید صفحات محصولات، مقاله‌ها و دیگر بخش‌های سایت فعال‌تر باشید، امتیاز بیشتری را کسب خواهید کرد. این مورد را فراموش نکنید که حتی بازدید شما از صفحات سایت سی آی پی پوینت نیز باعث می‌شود تا سیستم امتیازدهی CIP CLUB به شما سکه جایزه دهد.

برای کسب سود از سکه‌های کسب شده در پنل کاربری‌تان، شما دو راه در پیش دارید. می‌توانید از این سکه‌ها استفاده کنید و خدمات سی آی پی پوینت را با هزینه‌ای پایین تر دریافت کنید و به دیگر متقاضیان این محصولات یا خدمات را با قیمت بالاتری به فروش برسانید. راه بعدی که بسیار نیز پیشنهاد می‌شود، تبدیل این سکه ها به کد تخفیف و سپس فروش آن به دیگر کاربران، دوستان و آشنایان شما است. هر سکه در سی آی پی پوینت دارای ارزش تومانی هست و شما با اعمال این سکه های مستقیما می‌توانید به اندازه ارزش تومانی آن روی محصولات تخفیف دریافت کنید. برای مثال 1000 سکه در CIP CLUB ارزشی برابر با یک میلیون تومان خواهد داشت.

با گردونه شانس، محصول مورد نظرتو رایگان سفارش بده!

گردونه شانس CIP CLUB دارای خدمات و محصولات گوناگونی است که توسط سی آی پی پوینت ارائه می‌شود. شانس‌های مختلف در این گردونه شانس تعبیه شده‌اند و شما با هر بار چرخاندن این گردونه شان دریافت تخفیف‌های بسیار شگفت انگیزی را خواهید داشت.

تعدادی از آیتم‌های این گردونه دارای تخفیف صد درصدی روی خدمات و محصولات سی آی پی پوینت است و بالطبع برنده شدن در آن نیز سخت تر است و هر چقدر که شما سکه‌های بیشتری جمع آوری کرده باشید، شانس چرخاندن بیشتری را خواهید داشت و احتمال برنده شدن در جوایز تخفیف صد درصدی سی آی پی پوینت را برای خود افزایش خواهید داد.

Na Nov 08

با این سکه ها توی قرعه کشی شرکت کن!

سی آی پی پوینت قصد دارد به صورت دوره ای اقدام به برگذاری قرعه کشی می‌کند و جوایزی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. جوایز این قرعه کشی از ارزش بالایی برخوردار هستند و باید به این نکته اشاره کنیم که تنها راه شرکت در این قرعه کشی‌ها، استفاده از سکه‌هایی است که قبلا در سی آی پی پوینت کسب کرده اید.

هر قرعه کشی سی آی پی پوینت دارای تعداد سهم مشخصی است. برای مثال ممکن است یک قرعه کشی دارای 1000 سهم باشد و هر کدام از این سهم ها قابل خریداری با تعداد مشخصی سکه سی آی پی کلاب هستند. بنابراین هر چقدر که تعداد سکه‌های شما بیشتر باشد می‌توانید تعداد سهم‌های بیشتری از یک قرعه کشی را خریداری کنید و شانس خود را برای برنده شدن در آن قرعه کشی افزایش دهید.

سطح کاربریت و افزایش بده و همیشه با تخفیف خرید کن!

سیستم باشگاه مشتریان سی آی پی کلاب کاربران را بر اساس سکه آن‌ها طبقه بندی می‌کند و به آن‌ها سطوح مختلفی را می‌دهد. برای مثال کاربران با تعداد بالاتر از 5000 سکه سطح کاربر حرفه‌ای را خواهند داشت.

سی آی پی پوینت به صورت دوره ای و مناسبتی اقدام به برگذاری قرعه کشی‌هایی می‌کند که فقط کاربران سطح حرفه ای می‌توانند در آن شرکت کنند.

همچنین تخفیف‌ها و شرایط ویژه ای برای کاربران سطح حرفه ای در نظر گرفته شده است.

reward

چطور می‌تونم سکه به دست بیارم؟!

سیستم باشگاه مشتریان سی آی پی کلاب راه های زیادی را برای دریافت سکه در نظر گرفته است. به طوری که شما حتی با فعالیتی اندک در سایت نیز خواهید توانست سکه دریافت کنید. در ادامه لیستی از فعالیت‌هایی که منجر به دریافت سکه می‌شود را برای شما آورده‌ایم.

روش‌های کسب امتیاز در سی آی پی کلاب:

همچنین در پنل کاربری شما تعدادی ماموریت در نظر گرفته شده است که شما می‌توانید با انجام آن‌ها به راحتی اقدام به جمع آوری سکه برای خود کنید. انجام این ماموریت‌ها می‌تواند موجب افزایش سطح کاربری شما و دریافت جوایز و شرایط ویژه مخصوص سطوح بالای کاربری CIP CLUB شود.

سوالات متداول

آیا می‌توان با بازدید روزانه از سایت Cippoint سکه بدست آورد؟

بله، امکان جمع آوری سکه با بازدید روزانه شما از سایت سی آی پی پوینت میسر است و سیستم CIP CLUB به طور اتوماتیک و با بازدید روزانه شما مقداری سکه را به شما هدیه می‌دهد.

آیا سکه‌های CIP CLUB امکان تبدیل به کد تخفیف را دارند؟

بله، شما می‌توانید از داخل پنل کاربری خود اقدام به تبدیل سکه‌های خود به کد تخفیف کنید.

چطور می‌توانیم سکه‌ی خود را به اعتبار خرید خدمات سی آی پی پوینت تبدیل کنم؟

شما می‌توانید با مراحعه به پرفایل کاربری خود و رفتن به بخش جوایز و امتیازات، وارد بخش تبدیل سکه به اعتبار کیف پول شوید و سکه‌ی خود را به اعتبار کیف پول تبدیل کنید.

آیا سکه‌های CIP CLUB تاریخ انقضا دارند؟

خیر، شما برای استفاده از سکه‌های CIP CLUB خود مدتی نامحدود را در اختیار دارید.

آیا کد‌های تخفیف تاریخ انقضا دارند؟

بله، کد‌های تخفیف سی آی پی کلاب دارای تاریخ انقضا هستند.