خدمات پشتیبانی حساب های زراعت بانک

هلدینگ سی آی پی پوینت در راستای بهبود کیفیت دسترسی مشتریان به خدمات زراعت بانک، اقدام به راه اندازی خدماتی در زمینه پشتیبانی حساب های بانکی نموده است.

خدمات وکالتی پشتیبانی بانک زراعت استفاده بدون مشکل از خدمات این بانک را برای مشتریانی که قبلا حساب خود را باز کرده اند تضمین خواهد کرد.

خدمات هلدینگ سی آی پی پوینت در این زمینه شامل مواردی مانند بروزآوری شماره تلفن، بروزآوری رمز اینترنتی، بروزآوری رمز کارت و دریافت کارت المثنی و … است.

بنابر تقاضای کاربران، هلدینگ سی آی پی پوینت ارائه این خدمات را به شکلی ویژه برای مشتریانی که افتتاح حساب خود را در Cippoint نیز انجام نداده باشند فراهم کرده است.

ziraat bank img 1
ziraat bank

مزیت استفاده از خدمات پشتیبانی وکالتی

استفاده از خدمات پشتیبانی وکالتی  سی آی پوینت مزایای زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. داشتن یک پشتیبان زراعت می‌تواند عملکرد مناسب و دائم حساب را تضمین کند. همچنین به وجود آمدن مشکل برای حساب های بانکی امری رایج است که به کمک این خدمت، خواهید توانست حساب خود را در برابر مشکلات آینده بیمه کنید!

گوشه ای از خدمات پشتیبانی حساب های زراعت

بروزآوری شماره تلفن

بروزآوری رمز کارت

بروزآوری رمز اینترنتی

دریافت کارت المثنی

با نام کردن کارت

افزودن حساب جدید

خدمات اینترنت بانک

تغییر شعبه بانک

افزودن ارزهای جدید

بروزآوری شماره تلفن

بروزآوری رمز کارت

بروزآوری رمز اینترنتی

دریافت کارت المثنی

با نام کردن کارت

افزودن حساب جدید

خدمات اینترنت بانک

تغییر شعبه بانک

افزودن ارزهای جدید

از اینجا شروع کنید!

طبق درخواست های مکرر کاربران مبنی بر مشکلات متعدد صاحبان حساب های زراعت برای پشتیبانی و انجام امور مربوط به حساب، هولدینگ سی آی پی پوینت تصمیم گرفت تا ارائه خدمات وکالتی حساب های زراعت را برای تمامی صاحبان این حساب و با ظرفیتی محدود فراهم کند.

برای ثبت درخواست دریافت پشتیبانی وکالتی حساب زراعت می‌توانید از این قسمت اقدام کنید و به جمع مشتریان Cippoint بپیوندید.

برای انتخاب بهتر نیاز به راهنمایی دارید؟

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

telephone
تماس تلفنی:
whatsapp
واتس اپ:

هم حضوری، هم آنلاین!

سی آی پی پوینت در راستای ارائه بهتر خدمات به شما عزیزان، علاوه بر امکان خرید آنلاین از سایت، امکان مراجعه حضوری و دریافت خدمات در دفتر تهران را نیز برای شما فراهم کرده است. منتظر حضور گرمتان هستیم :)