CIP فرودگاهی استانبول

Cip فرودگاهی جهت ارائه خدمات رفاهی و آسایشی به مسافرین جهت داشتن سفری بهتر می باشد. Cip فرودگاهی در کشورهای دیگر به خدمات لانژ و فست ترک معروف می باشد.

CIP مخفف Commercial Important Person   می باشد. این کلمه به معنای ارائه خدمات رفاهی ويژه  به مسافرین کلاس تجاری است که مشتریان عزیز می توانند از آن برای آسایش بیشتر و متمایز در سفر استفاده کنند.
شرکت سی آی پی پوینت تنها  ارائه دهنده خدمات  ریالی برای رزرو  CIP فرودگاهی استانبول می باشد.فست ترک به معنای تسریع در فرآیند چک بلیط، پاسپورت چک، تحویل وسایل جهت عبور از گیت می باشد. لانژ فرودگاه استانبول نیز به ارائه خدماتی همچون دارا بودن سالن کار، ماساژ، بار و نوشیدنی، استفاده نامحدود از انواع غذا و قهوه و.. می پردازد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره  خدمات cip فرودگاه استانبول و استفاده از این خدمات می‌توانید با پشتیبان‌ سی آی پی پوینت تماس حاصل نمایید.

IGA Lounge Istanbul 19 1
مطالب مهم این صفحه

با خدمات CIP فرودگاهی استانبول همچون دیپلمات سفر کن.

برای انتخاب بهتر نیاز به راهنمایی دارید؟

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

telephone
تماس تلفنی:
whatsapp
واتس اپ:

خدمات CIP فرودگاه استانبول توسط سی آی پی پوینت

جهت ورود به استانبول استفاده رایگان از خدمات فست ترک می باشد. که موجب میشود شما از لاین مستقل و بدون صف از مرحله کنترل پاسپورت عبور کنید

در هنگام خروج از استانبول  نیز شما از درب ورود فست ترک دارید . در هیچ صفی قرار نمیگیرید و با برخورد ویژه پرسنل فرودگاه روبرو خواهید شد.

در مرحله تحویل بار و دریافت کارت پرواز اولویت دارید و برای پاسپورت چک باز مسیر جدایی برای شما و مسافرین فرست کلاس پیش بینی شده است.

بعد از طی مراحل پاسپورت چک  با فست ترک، میتوانید از خدمات جذاب لانژ فرودگاه استانبول استفاده کنید. مدت زمان استفاده از لانژ تا  4 ساعت پیش بینی شده است .

cippoint iga cip

✔مدت زمان استفاده از لانژ تا  4 ساعت پیش بینی شده است .

✔نکته مهم: معدودی از پروازهای بیزینس کلس  لانژ رایگان دارد.

✔و مورد مهم تر اگر در فرودگاه استانبول در حالت عادی تمایل به خرید یک بطری آب معدنی، قهوه، یک ساندویچ کوچک و... داشته باشید؛ باید هزینه زیادی برای خرید آنها پرداخت کنید. در صورتی که با پرداخت کمی بیشتر و خرید خدمات cip فرودگاه استانبول، به راحتی بطور نامحدود می توانید از تمامی خدمات استفاده کنید.

هم در رفت هم در برگشت فرودگاه را به هتل تبدیل کنید

خدمات لانژ شامل این موارد است:

IGA Lounge Istanbul 14 1024x683 1
IGA Lounge Istanbul 3 1024x683 1

چگونگی ارائه CIP فرودگاهی استانبول توسط سی آی پی پوینت

این سرویس در سی آی پی پوینت برروی شماره تلفن ترک مشتری اپلیکیشن مخصوص ارائه می شود. پس از نصب اپلیکیشن و ثبت اطلاعات کاربری، یک کد QR در اپلیکیشن نمایان میشود که  شما عزیزان با نشان دادن تصویر کد QR  در تمام ایستکاه های خدمات براحتی می توانید از خدمات ویژه خود  استفاده کنید.

برای انتخاب بهتر نیاز به راهنمایی دارید؟

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید