bannervizhe

جشنواره فروش از کریسمس تا سال نو

با توجه به افزایش هزینه‌های انجام خدمات در ترکیه به بیش از دو برابر نسبت به ابتدای سال، مطابق مذاکرات انجام شده، تعرفه خدمات Cippoint از تاریخ 1402/10/1 تنها بین 15 تا 30 درصد افزایش می‌یابد. آخرین مهلت برای ثبت سفارش و خرید با قیمت‌های قبلی فقط تا پایان روز 1402/9/30 می‌باشد و پس از آن تعرفه‌های جدید قیمتی اعمال خواهند شد.

redbn

کارت دبیت پری پید

کارت دبیت پری پید رایگان!

با هر افتتاح حساب بانکی در بانک های زراعت، واکیف و ایش، فورا یک کارت دبیت پری پید رایگان دریافت کنید و پرداخت های بین المللی خود را به راحتی انجام دهید.

redbn

سپرده کردیت کارت بانکی

کاهش سطح سپرده ارزی به 50هزار لیر!

از کریسمس تا سال نو میلادی متقاضیان حساب بانکی در ترکیه میتوانند با ثبت درخواست خود، کردیت کارت بانکی را تنها با 50 هزار لیر به جای 100 هزار لیر دریافت نمایند.

redbn

خدمت با نام کردن

با نام کردن کارت رایگان شد!

کارت های دبیت و کردیت متقاضیانی که در این بازه زمانی ثبت شود، تماما با نام صادر میشود. لازم به ذکر است که هزینه این خدمت خارج از جشنواره 3,400,000 تومان میباشد.

redbn

خدمت VIP افتتاح حساب

15 روز معطلی کمتر در افتتاح حساب

ویژه شما عزیزانی که میخواهید قبل از نوروز کارت بانکی بین المللیتان در دستتان باشد! خدمت VIP به ارزش 15,000,000 تومان به صورت رایگان در این جشنواره روی سفارش شما اعمال میشود.

redbn

2 سفارش همزمان

7.5 درصد تخفیف برای سفارش همزمان

دوست، فامیل و نزدیکانتان را برای داشتن یک حساب بین المللی، دائمی و به نام دعوت کنید تا هم خودتان و هم آنها از 7.5 درصد تخفیف افتتاح حساب برخوردار شوید.

redbn

سود سپرده ارزی

دریافت سود سپرده کردیت

از کریسمس تا سال نو میلادی متقاضیان حساب بانکی و دریافت کردیت کارت میتوانند روی سپرده ارزی کردیت کارت خود سود دریافت کنند تا دیگر نگران نوسانات نرخ ارز نباشند.

فرصت باقی مانده تا پایان جشنواره

تنها تا پایان سال 2023

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

telephone
تماس تلفنی:
whatsapp
واتس اپ:
sales

پیشنهادهای سی‌آی‌پی‌پوینت

دیگر خدمات سی‌آی‌پی‌پوینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *