زراعت بانک ترکیه (Ziraat Bankasai)

زراعت بانک ترکیه (Ziraat Bankasai) از بانک های قدیمی و فعال کشور ترکیه می باشد. با تغییر قوانین بانکداری کشور ترکیه، این بانک خدمات بسیاری به ایرانیان ارائه می دهد. بدلیل تحریم بانک های ایرانی، ایرانیان جهت دسترسی به خدمات بانکی بین المللی باید در یک بانک بین المللی اقدام به افتتاح حساب کنند.

در ادامه به سوالاتی چون انتقال پول به بانک زراعت بانک چگونه است؟مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب ارزی بانک زراعت چیست؟ چگونه میتوانم پول خود را در ایران نقد کنم ؟ آیا زراعت بانک در ایران شعبه دارد؟ پاسخ داده شده است.

Banka Kart

زراعت بانک ترکیه

زراعت بانک ترکیه امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی را برای ایرانیان ایجاد کرده است. ایرانیان ساکن ایران با پاسپورت ایرانی و ایرانیان مقیم در ترکیه با کارت اقامت در ترکیه می توانند اقدام به افتتاح حساب بانکی در بانک ترکیه کنند.

بانک زراعت ترکیه بدلیل بین المللی در ایران شعبه ای ندارد. پس از افتتاح حساب بانکی در ترکیه در صورتی که در ترکیه باشید براحتی از طریق مراجعه به بانک می توانید حساب خود را شارژ کنید. ولی در صورتی که ایران بودید می توانید از طریق صرافی پول خود را چنج کرده و به حساب خود انتقال دهید. حتی می توانید مبلغ خود را به حساب بانکی ما انتقال داده و ما خدمات شارژ حساب شما را انجام دهیم.

در صورتی که در ایران بودید و قصد برداشت پول از حساب بانکی بین المللی خود داشتید؛ باید به صرافی مراجعه کنید. ویزا کارت و مسترکارت در ایران کار نمی کنند.

انواع حساب های بانکی مختلف در زراعت بانک ترکیه

خدمات انواع افتتاح حساب بانکی در زراعت بانک ترکیه توسط مجموعه ما (cippoint) انجام می شود. افتتاح حساب شرکتی ترکیه برای ثبت شرکت در ترکیه الزامی می باشد.

هزینه افتتاح حساب

افتتاح حساب بانکی توسط سی آی پی پوینت در دو حالت حضوری و غیرحضوری انجام می شود. هزینه افتتاح حساب ترکیه به حضوری، غیر حضوری بودن، نوع آن و دبیت یا کردیت بودن حساب بانکی بستگی دارد.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

** تفاوت افتتاح حساب دبیت کارت با کردیت کارت بر دپوزیت پول می باشد. جهت افتتاح حساب کردیت کارت باید مبلغی را دپوزیت کنید.

مراحل افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه

بانک زراعت ترکیه جهت حفظ حق مشتریان و حفظ حق خود از سیاست KYC پیروی می­کند

اقامت دائم ترکیه فقط با ۵۰ هزار دلار و اقساط (فرصت محدود)

خدمات زراعت بانک ترکیه

mobil internet onlinebasvuru

مدارک لازم جهت افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه

شعب زراعت بانک ترکیه

زراعت بانک ترکیه در کشورهای مختلفی چون کشورهای انگلستان ، بلغارستان ، قبرس، گرجستان ، آذربایجان ، قزاقستان ، ازبکستان و ترکمنستان دارد.

نحوه مدیریت حساب بانکی و دسترسی به آن

به روش های متفاوتی توانایی مدیریت حساب بانکی خود را دارید. یکی از روش ها شارژ حساب توسط مجموعه سی آی پی پوینت می باشد. روش دیگر انجام خدمات از طریق اپلیکیشن زراعت بانک ترکیه می باشد. انتقال از طریق اپلکیشن محدودیت سقف تا ۲۰۰،۰۰۰ TL برای هر تراکنش دارد.

تعرفه های مربوط به خدمات بانک زراعت

جهت مشاهده تعرفه بانک زراعت ترکیه برای انواع خدمات، به سایت بانک بخش تعرفه ها مراجعه کنید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این صفحه می‌خوانید

سیم کارت ترکسل

تحویل تهران قبل از سفر

کردیت کارت حضوری

بدون اقامت و تنها با پاسپورت

کردیت کارت غیر حضوری

بدون اقامت و تنها با پاسپورت

خدمات ثبت شرکت

سرمایه‌گذاری و دریافت شهروندی

شارژ لیری حساب‌ بانکی

به صورت بیمه شده و تضمینی

اقامت

کسب تابعیت دوگانه

شهروندی

دریافت پاسپورت ترکیه

درگاه پرداخت

فروش بین المللی محصولات دیجیتالی

سیم کارت ترکسل

تحویل تهران قبل از سفر

کردیت کارت حضوری

بدون اقامت و تنها با پاسپورت

کردیت کارت غیر حضوری

بدون اقامت و تنها با پاسپورت

خدمات ثبت شرکت

سرمایه‌گذاری و دریافت شهروندی

شارژ لیری حساب‌ بانکی

به صورت بیمه شده و تضمینی

اقامت

کسب تابعیت دوگانه

شهروندی

دریافت پاسپورت ترکیه

درگاه پرداخت

فروش بین المللی محصولات دیجیتالی

محصولات سی آی پی پوینت رو حضوری تهیه کن!

هولدینگ CipPoint به جهت انتخاب بهتر و مشاوره قبل از خرید، مفتخر به ارائه تمامی خدمات در ساعات اداری و به صورت حضوری در دفتر تهران است. جهت رزرو وقت مراجعه حضوری، از طریق راه های ارتباطی ذیل با ما در ارتباط باشید.