ثبت شرکت در عمان و اخذ اقامت

کشور عمان از سال ۱۹۷۰ شاهد اصلاحات گسترده اقتصادی و اجتماعی است. به همین ترتیب، اکنون عمان سرمایه‌گذاری‌های قابل‌توجهی خارجی را به خود جلب می‌کند و راه مهاجرت سرمایه گذاری را برای فرصت‌های تجاری بیشتر در این کشور هموار می‌کند. در این مقاله به بررسی کامل شرایط و قوانین ثبت شرکت در کشور عمان خواهیم پرداخت.

oman 1
مطالب مهم این صفحه

درباره ثبت شرکت در عمان

عمان در انتهای جنوب شرقی شبه‌جزیره عربستان قرار دارد. با ۵ کشور پاکستان، ایران، عربستان سعودی،یمن و امارات متحده عربی مرزهای مشترک آبی و خاکی دارد. پایتخت این کشور مسقط نام دارد. مدت‌هاست که این کشور موردتوجه سرمایه‌گذاران خارجی بوده است. کشور عمان دارای حکومت سلطنتی است که بسیار نسبت به رشد اقتصادی توجه دارد.

این کشور چندین سال متوالی است که روند پیشرفت خود را صعودی طی می‌کند. پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۴۰ رشد اقتصادی عمان ۱۰٪ رشد کند. در حال حاضر، جمعیت آن ۵.۱ میلیون نفر است و طبق اعلام بانک جهانی در سال ۲۰۱۸، در رتبه ۷۱ ام سهولت در راه اندازی تجارت و کسب و کار قرارگرفته است.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می‌شود سرمایه‌گذاران و شرکت‌های خارجی برای توسعه کار خود به عمان کشیده شوند. عمان سومین کشور بزرگ در کل شبه‌جزیره عربستان است.در این کشور ثبات سیاسی مناسبی وجود دارد و این بدان معناست که تجارت می‌تواند به راحتی وامنیت بالاتری انجام گیرد و به دلیل امنیت اجتماعی بالاتر باعث می‌شود تا کارآفرینان از راه دور با اهداف بلندمدت در این کشور شروع به تجارت کنند.

این امر باعث شده تا سرمایه‌گزاران خارجی بیشتری بخواهند سرمایه خود را در اقتصاد عمان تزریق کنند. برای ثبت شرکت در عمان طبق قوانین این کشور طرف ایرانی ۷۰% و طرف عمانی ۳۰% از سهام شرکت را در اختیار دارد که این درصدها جزء قوانین ثبت شرکت عمان است.

افراد خارجی می‌توانند شرکت و بیزینس خود را در ۶ ماه اول حضور به ثبت برسانند و فعالیت خود را آغاز نمایند. درصورتی‌که صحت فعالیت شرکت توسط نمایندگان اداره مهاجرت تائید شود، بعد از مدت ۶ ماه اقامت ۲ ساله‌ای به اعضاء شرکت ثبت‌شده در کشور عمان داده می‌شود که قابل تمدید است.

نکته: پروسه ثبت شرکت در عمان بین 30 تا 45 روز طول می‌کشد.

مزایای ثبت شرکت در عمان

کشور عمان بستر مناسبی را برای راه اندازی کسب و کار در صنایع جدید و علوم و تکنولوژی فراهم می‌نماید.دورنمای دولت عمان ورود در بازارهای اقتصاد جهانی است. به همین دلیل دولت عمان خود، پروژه های عمرانی پیشرو در بازه 20 ساله آینده در حال اجرا دارد. میتوان دلایل حضور در عمان برای راه اندازی کسب و کار را در ویژگی های زیر کشور عمان جستجو کرد:

 • امکانات متعدد

 • دهمین برنامه پنج‌ساله توسعه عمان (2021-2025)

 • صادرات محصولات غیرنفتی

 • دورنمای سال 2040 کشور عمان

 • پروژه‌های در حال انجام کشور عمان

زیرساخت‌های خوب، امنیت بالا و اقدامات شبکه‌های بین‌المللی که از سوی وزارت امور خارجه و تجارت عمان پیش‌بینی‌شده است، شرایط مطلوبی را برای کارآفرینان فراهم می‌کند تا از فرصت‌های سرمایه‌گزاری، توسعه اقتصادی، تبدیل ایده‌های تجاری و ایجاد مشاغل جدید استفاده کنند.

دولت عمان اهمیت بیشتری به اتمام پروژه‌ها از طریق مشارکت‌های عمومی می‌دهد. هدف دولت عمان ساختن یک شهر هوشمند است. شبکه‌های بین‌المللی و توافق‌های تجاری گسترده دامنه سرمایه‌گزاری‌های خارجی در عمان را گسترده‌تر کرده است و این امر حتی به رشد صنایع کوچک و متوسط ​​و نوپا در عمان نیز کمک می‌کند تا از این مزایا بهره‌مند شوند. این کشور همچنین در ساخت اولین انستیتوی نفت و گاز برای جذب متخصصان و توسعه در بخش انرژی اقداماتی را انجام داده است. یکی از اقدامات تشویقی دولت عمان، معاف نمودن شرکت های خارجی سرمایه گذار در عمان از پرداخت نمودن مالیات است.

شخص حقیقی یا حقوقی صرفا پس از ثبت شرکت در عمان فقط ۱۵٪ مالیات شرکت را پرداخت می‌کند، ضمن اینکه کالاها در سراسر شورای همکاری خلیج‌فارس (GCC) از عوارض گمرکی خارج می‌شوند. سیستم مالیات یک عامل اصلی در جذب فرصت‌های سرمایه‌گذاری در اقتصاد عمان بوده است.

شورای همکاری خلیج فارس (GCC)، بلوک سیاسی-تجاری‌ای شامل کشورهای پیرامون خلیج فارس و کشورهای عرب منطقه است که اعضای آن اهداف تجاری و اجتماعی مشترکی را پیگیری می‌کنند.شورای همکاری خلیج فارس در ۲۵ مهٔ ۱۹۸۱ میلادی و با هدف یکپارچگی اقتصادی و نظامی تشکیل شد که از جمله اهداف کشورهای عضو، رسیدن به واحد پولی مشترک تا سال ۲۰۱۰ بود.

مالکیت یک سرمایه‌گذار خارجی ۷۰٪ است. در موارد خاص، حتی تا ۱۰۰٪ نیز افزایش می‌یابد. دولت برای گسترش صادرات محصولات غیرنفتی اقداماتی را انجام داده است که فرصتی عظیم را برای بخش‌هایی مانند ماهیگیری، تولید دارویی، معدنی و غیره ایجاد کرده است.

صنعت نفت و گاز جریان اصلی اقتصاد کشور عمان به حساب می‌آید. جدای از صنعت نفت و گاز، اقدامات مختلفی برای توسعه بخش‌های دیگر مانند زیرساخت‌های بین شهری، جهانگردی، فناوری اطلاعات، هتلداری، حمل‌ونقل شهری و بین شهری، استخراج معادن و صنعت تولید عطر آغاز نموده است. در حال حاضر پایتخت عمان شهر مسقط به‌عنوان پیوندی بین آسیا و آفریقا عمل می‌کند و همین مساله پیش بینی رشد 31 میلیارد ریالی تا سال 2040 برای اقتصاد عمان به همراه دارد.

کشور عمان اکنون برای رشد در بخش های مختلف صنعتی و اقتصادی پروژه هایی را در حال اجرا دارد. پروژه LPG Salalah Lah، پروژه اسکله مینا سلطان قابوس و گسترش فرودگاه بین‌المللی مسقط برخی از پروژه‌های در حال انجام هستند.

مناطق تجاری و آزاد عمان

عمان منطقه ویژه اقتصادی و سه منطقه آزاد ایجاد کرده است. هر منطقه آزاد با یک قانون خاص که فعالیت‌های مجاز و مزایای ویژه را تعیین می‌کند، اداره می‌شود. معمولا مناطق آزاد ۱۰۰٪ مالکیت شرکت‌های خارجی، الزامات کمتر برای تأمین مالی، حداقل سرمایه مورد نیاز سرمایه‌گذاری، داشتن اجازه واردات و صادرات بدون عوارض و هیچ محدودیتی برای بازگشت سرمایه، سود یا سرمایه‌گذاری را ندارند.

 • منطقه آزاد سلاله

 • بندر سهر (Sohar) و منطقه آزاد تجاری

 • منطقه آزاد ال مازونا (Al Mazunah)

 • پارک دانش مسقط (KOM)

 • شهرک‌های صنعتی

منطقه آزاد سلاله در کنار بندر سلاله واقع‌ شده و برای تمرکز بر فعالیت‌های صادرات محور از جمله مواد شیمیایی و فرآوری مواد نفتی، ساخت، مونتاژ، تدارکات و توزیع تأسیس‌شده است. بندر و منطقه آزاد سهر یک منطقه آزاد تجاری است. شرکت صنایع پالایشگاه‌های نفتی عمان (ORPIC) در منطقه آزاد سهر واقع‌شده است.

منطقه آزاد مازونا برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی در تجارت کالاها، صنعت سبک و خدمات در نزدیکی مرز عمان و یمن واقع‌شده است.عمان دارای یک پارک فناوری در نزدیکی شهر مسقط است که با هدف فناوری‌های نوین و مربوط به فناوری اطلاعات ایجاد شده است.

Duqm SEZ منطقه ویژه اقتصادی است که در کنار بندر دوقم قرار دارد و یکی از بزرگ‌ترین امکانات اسکله‌ای و کشتی‌سازی را در خاورمیانه دارد. این منطقه یک مرکز برای حمل‌ونقل دریایی و خدمات لجستیکی با دسترسی به بازارهای آسیا و آفریقا است. Duqm SEZ برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی در صنایعی مانند پتروشیمی، منابع معدنی، شیلات، انبارداری، تولید صنایع سنگین شرایط تشویقی دارد.

برای انتخاب بهتر نیاز به راهنمایی دارید؟

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در عمان فقط در ۴ مرحله با سی آی پی پوینت

01
قرار حضوری در دفتر تهران
02
عقد قرارداد رسمی و معتبر
03
قرار حضوری در دفتر عمان
04
نهایی کردن ثبت شرکت

هزینه خدمات ثبت شرکت در عمان

جدول هزینه به زودی قرار می‌گیرد

روش های حضور تجاری در عمان

شرکت با مسئولیت محدود :

یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC)، شرکتی است که در آن مسئولیت هر سهامدار محدود به تعداد سهام آن سهامدار از سرمایه اصلی است. یک شرکت با مسئولیت محدود در عمان ملزم به داشتن حداقل ۲ سهامدار است که حداقل یکی از آن‌ها باید شهروند عمان یا از شهروندان اعضای شورای همکاری خلیج‌فارس (GCC) یا امارات متحده عربی باشد و باید بیش از ۳۰٪ سهام شرکت را داشته باشد. حداقل سرمایه مورد نیاز برای راه‌اندازی یک شرکت LLC در عمان ۱۵۰.۰۰۰ ریال عمان (حدود ۳۹۰.۰۰۰ دلار آمریکا) است.

شرکت سهامی عام :

شرکت سهامی عام ، شرکتی است که سرمایه‌ آن به‌ صورت عمومی توزیع می‌شود. سهام یک شرکت سهامی عام در عمان قابل عرضه و مبادله عمومی است. حداقل سرمایه سهم مورد نیاز برای راه‌اندازی چنین شرکتی نیز ۱۵۰.۰۰۰ ریال عمان (حدود ۳۹۰.۰۰۰ دلار آمریکا) است.

شرکت سهامی خاص :

یک شرکت سهامی که سهام آن برای تجارت عمومی در دسترس نیست، شرکت سهامی خاص محسوب می‌شود. یک شرکت سهامی خاص مانند شرکت های سهامی خاص ایران، به حداقل ۳ سهامدار احتیاج دارد (یکی از آن‌ها باید یک شهروند عمانی باشد که حداقل ۳۰٪ از کل سهام را در اختیار داشته باشد) و حداقل سرمایه سهام برای ثبت یک شرکت سهامی خاص ۵۰.۰۰۰ ریال عمان است.

دفتر شعبه :

شعبه‌ای در عمان می‌تواند توسط یک شرکت خارجی تاسیس شود. برای تشکیل شعبه، یک عامل یا شهروند عمانی برای حمایت از ویزا و مجوزهای کشور عمان مورد نیاز است. شعبه همچنین موظف است از وزارت بازرگانی و صنایع عمان (MOCI) مجوز فعالیت دریافت کند.

دفتر نمایندگی :

آژانس بازرگانی یا آژانس تجاری در عمان شرکتی است که به ترویج یا توزیع محصولات یا خدمات یک‌نهاد خارجی در عمان می‌پردازد. وظیفه اصلی چنین شرکتی صادرات کالا و خدمات توسط یک شرکت خارجی به عمان است. در یک آژانس تجاری در عمان، نقش نماینده تجاری فقط می‌تواند به یک شهروند عمانی که در اتاق بازرگانی عمان ثبت‌شده است یا یک‌نهاد محلی با حداقل ۵۱٪ سهام محلی اختصاص داده شود.

 ازآنجا که شعبه یک شرکت، یک شخص حقوقی جدا از شرکت مادر خود محسوب نمی‌شود، نماینده تجاری شعبه مسئولیت فعالیت‌ها و تعهدات شعبه را بر عهده دارد. نمایندگی را می‌توان صرفاً برای هدف گسترش حضور در بازار یا اهداف تبلیغاتی تاسیس و افتتاح کرد. انجام فعالیت‌های تجاری یا تجارت مجزا از زمینه شعبه مجاز نیست. نمایندگی در عمان لازم است که حداقل یک فرد منصوب که ساکن عمان است، داشته باشد.

مراحل ثبت شرکت در عمان

 • انتخاب نام شرکت

 • سپرده‌گذاری برای افتتاح شرکت

 • ارسال اسناد مورد نیاز برای ثبت شرکت به وزارت بازرگانی و صنایع عمان

 • ثبت نام در اتاق تجارت و صنعت عمان (OCCI)

 • تهیه تاییدیه‌های مورد نیاز از ادارات مربوطه

 • طراحی یک مهر برای شرکت

مرحله اول:

اولین قدم برای ثبت شرکت در عمان، تأمین نام شرکت است. شخص باید نام شرکت خود را به وزارت تجارت و صنعت اطلاع دهد. به یاد داشته باشید که این نام نمی‌تواند تکراری باشد و باید یک نام جدید باشد. بسیاری کامات و اصطلاحات وجود دارند که برای انتخاب نام در عمان ممنوع هستند. در صورت عدم پذیرش اسامی توسط وزارت تجارت و صنعت، سرمایه‌گذاران خارجی باید اسامی جایگزین جدید را ارائه دهند.

مرحله دوم:

پس از انتخاب نام، مرحله بعدی سپرده‌گذاری در یک بانک عمان است. این سپرده همان سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در عمان است. مبلغ سرمایه باید تا پایان زمان ثبت شرکت در حساب باقی بماند، در صورتی برداشت از حساب روند ثبت شرکت متوقف خواهد شد.

مرحله سوم:

پس از رزرو و تائید نام شرکت، اسناد مربوط به سهامداران تهیه می شود و فرم امضاء و گواهی امضاء بانکی نیز تهیه و تمام این موارد را به اتاق تجارت و صنعت عمان ارسال می‌شود.

مرحله چهارم:

پس از ثبت نام در وزارت بازرگانی و صنایع عمان (MOCI)، برای رعایت قوانین و مقررات تجاری لازم است که در اتاق تجارت و صنعت عمان (OCCI) نیز ثبت نام صورت گیرد.

مرحله پنجم:

بسته به ماهیت، اندازه و فعالیت‌های تجاری شرکت، ممکن است نیاز به تأییدیه‌های دولتی نیز باشد.

مرحله ششم:

برای انجام تمام امورات شرکت نیازمند به یک مهر خواهد بود، به همین دلیل یک مهر طراحی شده نیاز است.

ثبت غیرحضوری شرکت در عمان

عمان دومین کشور بزرگ بعد از عربستان سعودی در شبه‌جزیره عربستان با یک خط ساحلی طولانی ۱۷۰۰ کیلومتر در امتداد خلیج فارس است. جمعیت کشور عمان تقریبا 5 میلیون نفر است و تقریباً 1.5 میلیون نفر جمعیت مهاجر را تشکیل می‌دهد. بازرگانان و کارمندان عمدتا از هند، پاکستان، فیلیپین، سریلانکا، بعضی کشورهای اروپایی و دیگر کشورهای عربی هستند.

به‌طورکلی ثبت شرکت در عمان اگر بر اساس بیزینس پلن و با راهنمایی مشاورین و وکلای خبره در این زمینه صورت گیرد، بسیار سود آورد خواهد بود اما بهتر است در این زمینه با مشاوران مجرب و حرفه‌ای ما در موسسه حقوقی مهاجرتی CIPAPPLY  مشاوره داشته باشید.

در صورت ثبت غیرحضوری شرکت در عمان با مشارکت طرف عمانی، طرف ایرانی ۷۰% و طرف عمانی ۳۰% از سهام شرکت را دارا می‌شود که این درصد تنها به دلیل وجود قوانین ثبت شرکت در عمان است. طرف عمانی طبق قراردادی که با طرف ایرانی منعقد می‎کند هیچ حق دخالتی در مدیریت و سود شرکت نخواهد داشت و تنها به دریافت مبلغی به‌صورت توافقی و سالیانه اکتفا می‌نماید.

انجام مراحل ثبت شرکت و اخذ اقامت درروش ثبت غیر حضوری در مدت 45 روز کاری انجام می‌شود.

مدارک ثبت غیرحضوری شرکت در عمان همچون مدارک ثبت حضوری است و فرد متقاضی با ارایه وکالتنامه به وکیل و یا فرد دیگری امکان انجام دارد. همچنین نیاز می باشد مراحل ذیل نیز انجام گیرد:

 • افتتاح حساب بانکی و واریز مبلغ سرمایه شرکت به این حساب

 • انجام امور ثبت‌نام در اداره مالیاتی کشور عمان

 • استخدام کارمندان و ثبت‌نام آن‌ها در اداره کل تأمین اجتماعی عمان

 • تهیه و ارائه یک بیزینس پلن یا طرح تجاری و تائید آن توسط اداره کل ثبت شرکت‌های تجاری در کشور عمان و ارایه درخواست و برنامه‌ریزی برای ثبت شرکت در اداره کل ثبت شرکت‌های کشور عمان

مزایای حضور تجاری در عمان

 • در دهانه خلیج‌فارس، عمان موقعیت جغرافیایی استراتژیکی را دارد. خط ساحلی به طول ۱۷۰۰ کیلومترکشور عمان را به یک کشور دریایی مهم تبدیل کرده و به‌عنوان دروازه‌ای برای خلیج فارس عمل می‌کند.

 • عمان از سال ۱۹۷۰ با توجه ویژه به توسعه زیرساخت‌ها و گردشگری، اقتصاد خود را به‌سرعت رشد داده است. امکاناتی مانند حمل‌ونقل جاده‌ای، مؤسسات آموزشی و بیمارستان‌ها با سرعت قابل‌توجهی رشد فزاینده‌ای داشته‌اند.

 • به دلیل غنی بودن این کشور از نفت، بخش اعظم اقتصاد آن از صادرات نفت است. بااین‌وجود، عمان از چند دهه گذشته با استقبال از سرمایه‌گذاری‌های خارجی، وابستگی خود را به صادرات نفت کاهش داده است.

 • دولت عمان برای تشویق به گسترش مشاغل محلی و سرمایه گذاران خارجی خدماتی از قبیل وام‌های آسان، معافیت‌های مالیاتی و مزایای مناطق ویژه اقتصادی را ارائه می‌دهد.

استفاده از مزایای بانکی ثبت شرکت در عمان

عمان توسط بانک جهانی در زمره کشورهایی برخوردار از یک اقتصاد پردرآمد طبقه‌بندی‌شده است. این کشور عضو سازمان ملل و همچنین شورای همکاری خلیج‌فارس است. ۱۵ نهاد بانکی در فعالیت‌های تجاری کشور عمان فعالیت می‌کنند و بیش از ۲۵ صرافی بین المللی نیز در کشور عمان فعالیت دارند.

علاوه بر بانک‌های فعال در تجارت، بانک‌های تخصصی نیز که در بخش‌هایی خاص فعالیت دارند، وجود دارند. بانک‌های مسکن، بانک کشاورزی و شیلات عمان، بانک توسعه صنعتی، بانک توسعه عمان بانک‌هایی هستندکه در بخش‌های دیگر تولیدی و صنعتی کشور عمان فعالیت دارند.

ملزومات ثبت شرکت در عمان

برای ثبت شرکت در عمان بسته به اندازه و نوع فعالیت شرکت ثبت شده امکان دارد مدارک و اسناد مختلفی نیاز شود، اما می‌توان گفت اساسی‌ترین موارد مورد نیاز بریا ثبت شرکت در عمان به شرح ذیل هستند.

 • نیاز به حداقل ۲ سهامدار

 • حداقل ۱ مدیر اصلی که می‌تواند از هر ملیتی باشند.

 • آدرس دفتر ثبت‌شده مشخص باشد.

 • حداقل سرمایه مورد نیاز 150000 ریال عمان است.

 • شناسنامه و کپی گذرنامه سهامداران

 • شناسنامه و کپی گذرنامه کلیه امضاکنندگان مجاز

 • گواهی سپرده اولیه سرمایه در بانک

 • کلیه امضاها و اسامی امضاکنندگان مجاز

 • فرم‌های ثبت شرکت استاندارد

 • مهر شرکت

 • مجوز اتاق بازرگانی و صنعت (OCCI)

معروف ترین بانک های عمان

در ادامه لیستی از معروف ترین بانک های عمان برای شما قرار داده شده:
 • بانک عمان الدولی

 • بانک مسقط

 • الوطنی العمانی

 • Bank of Bavoda

 • State bank of India

 • State bank of Travenkor

مدارک لازم ثبت شرکت در عمان

برای ثبت شرکت در عمان موسسین و سهامداران ممکن است با توجه به نوع شرکت ثبت شده، مدارک متعددی را نیاز به ارایه داشته باشند.اما عمده مدارک به شرح ذیل هستند.

 • اسکن پاسپورت شخص یا اشخاص متقاضی ثبت شرکت با داشتن حداقل یکسال اعتبار

 • پرینت ۶ ماهه حساب بانکی از ایران

 • گواهی عدم سوءپیشینه کیفری اشخاص متقاضی

 • یک قطعه عکس تمام‌رخ رنگی ۴*۳

 • فرم ثبت شرکت در کشور عمان

 • کپی شناسنامه معتبر سهامداران و امضاکنندگان مجاز شرکت

 • یک فرم امضا کننده مجاز تائید شده، همراه با امضاها و اسامی امضاکنندگان مجاز شرکت

 • اساسنامه شرکت

 • گواهی ثبت در اتاق بازرگانی و صنعت کشور عمان (OCCI)

 • گواهی سپرده اولیه سرمایه در بانک عمان

ثبت شرکت درمناطق آزاد عمان

ثبت شرکت درمناطق آزاد عمان به‌صورت مالکیت ۱۰۰% طرف ایرانی است و نیاز به‌طرف عمانی نیست. نکته‌ی مهم در مورد ثبت شرکت در مناطق آزاد عمان، ارائه‎ پروپوزال قوی به هیئت تصمیم گیر آن مناطق است که در صورت تائید، نسبت به ثبت شرکت در مناطق آزاد عمان اقدام می‌شود. کلیه مراحل ثبت شرکت، اخذ اقامت و تحویل زمین در مدت 45 روز کاری انجام می‌شود.

داشتن شرکت یا ایجاد شعبه بیزنس و تجارت در کشور عمان می تواند دروازه ورود شما به بازارهای جهانی باشد. برای ثبت شرکت در عمان اطلاع از تمامی قوانین و امکانات کشور عمان می تواند راهگشای سودآوری و امنیت سرمایه شما باشد.مشاوره با مشاورین متخصص موسسه مهاجرتی CIPAPPLY شما را می تواند به تمامی اهداف و خواست مهاجرتتان سوق دهد.

مزایای ویژه CIPPOINT برای ثبت شرکت

 • قرارداد ریالی فارسی و رسمی در کشور ایران و قرارداد رسمی و عمانی در کشور عمان به جای قول و قرار های غیر رسمی و فردی
 • تسویه حساب بر اساس پیشرفت کار به جای دریافت کل مبلغ قرارداد
 • گستره کم نظیر خدمات تکمیلی و  تنوع بالا ارایه خدمات تخصصی همه زیر یک سقف از قبیل ثبت شرکتافتتاح حساب بانکی – خدمات حسابداری – مشاوره کسب و کار و مالیاتی – تامین دفاتر و آدرس قانونی ارزان و رسمی در کنار شما- و کلیه خدمات بعدی مورد نیاز یک شرکت ثبت شده
 • برخورداری از گستره وسیعی از خوشنام ترین مشاورین باتجربه در امور حقوقی و ثبتی و مالی و سرمایه گذاری
 • برخورداری از خوشنام ترین و زبده ترین حسابداران خبره مسلط به امور تخصصی عمان
 • دفتر  دائمی و رسمی در تهران و استانبول در لوکیشن های معتبر  با امکان مراجعه دائمی  و بدون نیاز به هماهنگی قبلی و پارکینگ اختصاصی مراجعین !
 • ارایه تضمینی خدمات مورد تعهد در قراردادها با اعلام رسمی کلیه هزینه ها خدمات در وب سایت رسمی شرکت بدون هزینه های پنهان.
 • کمترین نرخ و دستمزد حتی پایینتر از ارایه دهندگان بومی خدمات و ارایه خدمات تخصصی به بسیاری از همکاران خدمات ثبت شرکت در ایران و عمان
 • هویت قانونی و مجوزهای مختلف فعالیت ویژه ماندگاری شرکت ثبت کننده در کنار شما برای مراحل رشد شرکت شما در آینده

برای انتخاب بهتر نیاز به راهنمایی دارید؟

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

سوالات متداول

لورم اپیسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.