عاملیت فروش سی آی پی پوینت

اعطای عاملیت فروش سی آی پی پوینت به متقاضیان

با توجه به افزایش درخواست‌های متقاضیان در شهر های مختلف از مجموعه سی آی پی پوینت، این مجموعه اقدام به اعطای نمایندگی طبق شرایط و قوانینی معین و آن هم به صورت محدود کرده است.

مطالب مهم این صفحه

عاملیت فروش سی آی پی پوینت به طور بسیار محدود اعطا خواهد شد!

در راستای اعطای عاملیت فروش سی آی پی پوینت به کسب و کار های با رزومه مناسب و سابقه کاری قابل اتکا و همچنین تضمین بازار هدف مناسب برای عاملین فروش، سی آی پی پوینت تصمیم به اعطای عاملیت فروش به صورت محدود گرفته است. این عاملیت در مدت زمانی محدود و به کسب کار هایی محدود اعطا خواهد شد و بعد از آن تمدید دوباره اعطای مالکیت سی آی پی پوینت تا مدت زمانی طولانی میسر نخواهد بود.

یک عامل فروش مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

عاملیت فروش سی آی پی پوینت به طور ویژه مناسب کسب و کارهایی است که دارای تعدادی مشتری و مراجعه کننده هستند و می‌توانند محصولات سی آی پی پوینت را نیز در کنار خدمات یا محصولات خودشان در قالب پکیج، باندل یا هر قالب دیگری به مشتریانشان ارائه دهند.

به عنوان مثال از این نوع کسب و کار‌ها می‌توان به موسسات مهاجرتی، موسسات اعزام دانشجو، موسسات آموزش زبان، صرافی‌ها، فروشگاه‌های بازی کامپیوتری و موبایل، موسسات کاریابی خارجی و موسسات ثبت شرکت اشاره کرد.

همچنین اگر قصد دارید به صورت فردی عاملیت فروش محصولات و خدمات سی آی پی پوینت را دریافت کنید، پیشنهاد می‌کنیم صفحه بازاریابی فردی را مشاهده کنید.

illustration of a thinking man with a question mark in a speech bubble isolated white background free vector 1

عاملیت فروش Cippoint چه مزایایی برای کسب و کار من در بر خواهد داشت؟

سی آی پی پوینت خدمات و کالاهای گوناگونی را به مشتریان خود ارائه میدهد و خوشبختانه تا کنون نیز توانسته است رضایت حداکثری کاربران و مشتریان خدمات خود را بدست آورد. خدمات و کالاهایی که سی آی پی پوینت ارائه می‌دهد ویژه هستند و به همین دلیل سی آی پی پوینت قصد دارد عاملیت فروش محصولات و خدمات خود را به صورت بسیار محدود اعطا کند.

اگر در حوزه‌ای مربوط به خدمات سی آی پی پوینت فعال هستید(مانند آژانس‌های هواپیمایی و آژانس‌های مهاجرتی)، می‌توانید با ارائه سیم کارت ها یا کردیت کارت های سی آی پی پوینت به مشتریان تور خود، علاوه بر دریافت درصد همکاری از سی آی پی پوینت، فروش تور‌های خود را نیز افزایش دهید. بدین شکل شما تمام پکیجی که یک مسافر برای سفر خود بدان نیاز پیدا می‌کند را در قالب یک پکیج در اختیار او گذاشته‌اید و این مسئله تاثیر شگرفی روی رضایت مشتریان شما خواهد داشت.

همچنین طبق جدولی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، سی آی پی پوینت در ازای عاملیت فروش شما، علاوه بر ارائه خدمات و کالا های خاص به شما، اقدام به اعطای سود همکاری نیز خواهد کرد که این سود طبق جدول و با توجه به مقدار فروش افزایش خواهد یافت.

حداقل فروشی وجود ندارد و نیازی به پیش خرید هم ندارید!

سی آی پی پوینت در راستای کمک به پیشبرد و گسترش این نوع خدمات در ایران و همچنین همکاری با عاملین فروش، هیچ گونه حداقل فروشی را تا 3 ماه اول برای عاملین فروش تعیین نکرده است. همچنین نیازی به پیش خرید محصولات سی آی پی پوینت توسط عاملین فروش نیز وجود نخواهد داشت. 

می‌خواهم نماینده شوم!

کسب و کارهایی که شانس بالاتری برای دریافت عاملیت فروش سی آی پی پوینت دارند

کسب و کارهای مختلف طبق توضیحات ارائه شده در این صفحه و به شرط مرتبط بودن حوزه کاری می‌توانند عاملیت فروش سی آی پی پوینت را بدست آورند. با این حال تعدادی از کسب و کار ها وجود دارند که به دلیل داشتن مراجعه کنندگان مرتبط به حوزه کاری Cippoint، موقعیت ایده آل تری برای دریافت نمایندگی دارند.

حتما به این مورد توجه داشته باشدی که برای دریافت عاملیت فروش سی آی پی پوینت باید دارای مجوز کار معتبر و محل کار تجاری باشید، چنانچه این موارد را ندارید یا می‌خواهید برای بازاریابی فردی سی آی پی پوینت درخواست دهید، وارد صفحه بازاریابی فردی شوید.

paper cash bundle with red arrow money exchange 107791 15900

صرافی‌ها

صرافی‌ها نیز به دلیل نوع مراجعه کنندگانی که دارند می‌توانند عاملیت فروش مناسبی برای محصولات موجود در سی آی پی پوینت باشند. مراجعه کنندگان صرافی ها احتمالا فعال در حوزه فعالیت‌های مالی هستند یا به دنبال سفر به کشور دیگری هستند که سی آی پی پوینت برای هر دو دسته محصولات متنوعی دارد.

آژانس های مهاجرتی

آژانس‌های مهاجرتی نیز از آن دسته از مجموعه‌هایی هستند روزانه با افراد زیادی سروکار دارند که این افراد به دنبال مهاجرت و خروج از کشور هستند و به همین دلیل حتما به کالا و خدمات سی آی پی پوینت مانند کردیت کارت و دبیت کارت یا سیم کارت فعال بین المللی نیاز پیدا کنند.

Wavy Bus 38 Single 09 1 scaled
airline

آژانس های هواپیمایی

آژانس‌های هواپیمایی می‌توانند بهترین شانس را برای دریافت عاملیت فروش سی آی پی پوینت داشته باشند. محصولات و خدمات Cippoint مناسب گردشگران و مسافران است و همین مسئله باعث می‌شود تا یک آژانس هواپیمایی بتواند یک گزینه مناسب برای عاملیت فروش تلقی شود.

ارائه دهندگان خدمات و سرویس موبایل و بازی های رایانه ای

ارائه دهندگان خدمات و سرویس موبایل با نیاز شدیدی برای خرید‌های مربوط به نرم افزار ها یا حتی سخت افزارهایی روبرو هستند که به دلیل تحریم های موجود امکان تهیه آن‌ها وجود ندارد.

حتما گیمر ها نیاز به پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای بازی خود پیدا خواهند کرد و حتما نیاز به خرید بازی از استور‌های خارجی وجود خواهد داشت. در این نقطه است که محصولات سی آی پی پوینت می‌تواند معرفی و ارائه شود.

این مشکل برای مراجعه کنندگان این افراد نیز وجود دارد و به طبع محصولات سی آی پی پوینت که در راستای حدف محدودیت مالی ایرانیان تلاش می‌کند، می‌تواند کار ساز باشد.

games
immigration

برای ثبت درخواست عاملیت نیاز به کمک دارید؟

اگر مطمئن نیستید که واجد شرایط دریافت عاملیت فروش سی آی پی پوینت هستید یا اینکه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا با پشتیبان‌های ما تماس حاصل فرمایید.

document vector colorful design 341269 1262

مدارک و شرایط مورد نیاز برای دریافت عاملیت فروش Cippoint

حوزه فعالیت Cippoint شامل موارد ذیل می‌شود:
خرید و فروش سیم کارت‌های خارجی، کارت های ویزا و مستر، افتتاح حساب بانکی شرکتی، ثبت و تغییرات شرکت و برند، خدمات نگهداری شرکت، تشریفات Cip فرودگاهی
شخصی حقیقی هستید و دارای یک کسب و کار با مجوز رسمی نیستید؟ بازاریابی فردی مناسب شماست!

دریافت عاملیت فروش Cippoint چه مراحلی دارد؟

two business partners shaking hands big briefcase illustration 335657 242

خدمات قابل خرید در این طرح

برای اطلاع از جزئیات هر خدمت، روی آن کلیک کنید.

جزئیات قرارداد عاملیت فروش

درصد سود پایه 7% میباشد که قابل افزایش بر تعداد به صورت زیر میباشد

ثبت درخواست

فرم ذیل را جهت ثبت درخواست خود تکمیل کنید