مشاوره روانشناسی با سی آی پی پوینت

جلسات روانشناسی باحضور یک روانشناس خبره می‌تواند بسیاری از سردرگمی‌ها و مشکلات فکری زندگی ما را حل کند و به ما کمک  کند تا بتوانیم تصمیم بهتر و با ثبات‌تری برای آینده خود بگیریم.

سی آی پی پوینت در راستای تسهیل دسترسی به مشاور خبره و امکان رزرو نوبت مشاوره اقدام به راه اندازی خدمات جلسات مشاوره کرده است.

مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی چیست؟

به طور کلی روانشناسی یک فرایند در جهت ارائه خدمات مشاوره توسط یک فرد آموزش دیده به نام مشاور است. در این جلسه روانشناسی مشاوره به فرد متقاضی در زمینه حل مشکلات و چالش‌های شخصی و روحی و ذهنی کمک می‌کند.  مشاوره می‌تواند در زمینه‌های گوناگونی ارائه شود که در ادامه به انواع آن به صورت لیست وار اشاره می‌شود:

مشاوره روانشناسی می‌تواند یکی از بهترین ابزار‌ها برای بهبود کیفیت زندگی باشد و کمک زیادی در رابطه با رشد شخصی شما در زندگی کند. اگر در زندگی با چالش‌های شخصی یا کاری درگیر شدید، استفاده از یک مشاور خبره می‌تواند بهترین انتخاب در زمینه پیشبرد و حل چالش شما باشد.

مشاوره روانشناسی به شما در زمینه های مختلفی کمک می‌کند؛ بهبود روابط شما در شغل، مدرسه و پیشرفت شغلی تحصیلی از جمله این موارد است. همچنین به سلامت روان شما نیز بسیار کمک می‌کند. تاثیر بسیار زیادی در راستای رشد شخصی و رسیدن به اهداف شما دارد. همچنین موجب افزایش خودشناسی و دگر شناسی شما می‌شود و باعث می‌شود تا رابطه آگاهانه‌تر و عمیق‌تر و با کیفیت‌تری را با دیگران برقرار کنید.

اصولا چرا به مشاوره روانشناسی نیاز داریم؟

برای همه‌ی ما این‌طور است که وقتی برای مثال کلیه درد، معده درد یا بیماری فیزیکی را تجربه می‌کنیم سریعا به پزشک مراجعه می‌کنیم و حتی در بسیاری از موارد به نظر یک پزشک اکتفا نمی‌کنیم و نظر چندین متخصص را جویا می‌شویم و نهایتا اگر نیاز به اقدام خاصی باشد، آن را با ریزی بینی خاصی پیگیری می‌کنیم. این در حالی است که ما در اکثر مواقع کوچکترین اهمیتی به بیماری‌ها و مشکلات روحی خود نمی‌دهیم. آیا غیر از این است که بیمار‌ها و اختلالات روحی و ذهنی ما بسیار مهم تر از بیماری‌های فیزیکی ما هستند و تاثیر بیشتری روی زندگی ما دارند؟

جالب است بدانید که در کشور‌های پیشرفته هر فرد مشاور شخصی خود را دارد و حداقل ماهی یکبار به آن مراجعه می‌کند. به همین دلیل است که روابط شخصی و اجتماعی افراد در کشور‌های پیشرفته بهتر و استاندارتر است. این مسئله متاسفانه در حالی است که جلسات مشاوره و کمک گرفتن از مشاوره همچنان به عنوان تابو شناخته می‌شود و افراد فکر می‌کنند که حتما باید مشکلی حاد داشته باشند تا به روانشناس مراجعه کنند.

علم روانشناسی به ما کمک می‌کند تا در زندگی پر دغدغه امروز بتوانیم بهتر با چالش‌ها و مسائل کنار بیایم و از سلامت و روح و روان خود مراقبت کنیم. در بالاتر نیز اشاره شد که مراجعه به روانشناس تنها خلاصه به مشکلات روحی و روانی  نمی‌شود.

سی آی پی پوینت در راستای ارائه خدمات به کاربران خود، تنها به مشاوره روانشناسی بسنده نکرده است و سیستمی را نیز برای مشاوره حقوقی تدارک دیده است که در صورت تمایل و نیاز می‌توانید از آن نیز بازدید کنید

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

telephone
تماس تلفنی:
whatsapp
واتس اپ:

مزایای استفاده از جلسات روانشناسی