حواله لیر به ترکیه

ترکیه بدلیل نزدیکی و هم مرز بودن با ایران، یکی از کشورهایی است که با کشور ایران مراوده های مالی بسیاری دارد. بدلیل تجارت کشور ایران با ترکیه تقاضای ارسال حواله لیر به بانک های ترکیه روزانه در حال افزایش می شود. در این مقاله درباره چگونگی ارسال یا حواله لیر به ترکیه و به سوالاتی از قبیل چگونگی حواله لیر به ترکیه؟ مدارک لازم جهت ارسال یا حواله لیر به ترکیه؟ بانک های مناسب جهت ارسال حوالجات به ترکیه؟ و.. در این زمینه پاسخ داده شده است.

Turkish Lira reactive 1612 WP e1653478915989

ارسال پول به ترکیه

ارسال پول به ترکیه از طریق شیوه های مختلفی انجام می شود. نقل و انتقالات بانکی یکی از بهترین شیوه های حواله پول به ترکیه می باشد. جهت ارسال پول به ترکیه باید حساب بانکی بین المللی باشید. در صورت عدم داشتن حساب می توانید اقدام به افتتاح حساب در ترکیه در ترکیه کنید.

حواله لیر به بانک های ترکیه

 • مجموعه CIP Point به بانک های ترکیه از جمله زراعت بانک و ایش بانک و… واریز لیر به حساب مشتریان در سریع ترین زمان انجام می دهد.
 • واریز لیر به حساب بانکی شما انجام می شود.
 • امکان فروش لیر خود به بهترین قیمت و بالاترین قیمت به ما را دارید.

چرا ایرانیان به مستر کارت و ویزا کارت نیاز دارند؟

برای مشاهده و خرید مستر کارت میتوانید کلیک کنید.

امکان حواله لیر به کدام بانک های ترکیه موجود است؟

امکان ارسال لیر به ترکیه توسط مجموعه سی آی پی پوینت به تمامی بانک های ترکیه وجود دارد. در ادامه چند تا از آنها را معرفی کرده ایم:

 • Ziraat Bank
 • Türkiye İşBank
 • YapıveKredi Bank
 • Garanti Bank
 • Akbank
 • Halk Bank

شارژ حساب یا فروش لیر

در صورتی که در یکی از بانک های زراعت، ایش یا واکیف حساب بانکی داشته باشید؛ می توانید شارژ حساب بانکی خود از طریق موسسه سی آی پی پوینت انجام دهید. در این حالت می توانید جهت خرید لیر، معادل ریالی آن را به حساب شرکت واریز کنید. این خدمات بصورت عکس جهت نقد کردن موجودی حساب بانکی بین المللی شما نیز انجام می شود. اینگونه که در صورت قصد فروش لیر حساب بانکی خود می توانید، لیر خود را به حساب بانکی ما در ترکیه انتقال دهید و در ادامه معادل ریالی ارز خود را در حساب بانکی خود ایران دریافت می کنید.

تمام این تسویه های بانکی تا 3 ساعت کاری پس از دریافت پول در حساب بانکی شرکت انجام می شود.دریافت سیم کارت ترکی در سریع ترین زمان!

ارسال ارزی جهانی همچون یورو، فرانک و پوند در ترکیه

در صورت تمایل به جابجایی یا حواله این ارزها به حساب بانکی خود در ترکیه، بدلیل حساس بودن بانک های ترکیه نسبت به حواله ارزهای خارجی، باید ارزهای خود را بصورت نقد تهیه کنید و با مراجعه حضوری به بانک به حساب خود واریز کنید.

توجه: برای جابجایی لیر حتما حساب ترکیه و ایران باید به یک نام و به نام شخص متقاضی باشند.

خدمات مجموعه سی آی پی پوینت جهت حواله ارز به ترکیه

مجموعه سی آی پی پوینت در ترکیه حساب بانک بین المللی دارد. بدلیل تقاضای بالای ارسال حوالجات به ترکیه، ارسال حوالجات خود را به ما بسپارید. در صورتی که حساب بانکی ترکیه و ایرانی داشته باشید؛ حوالجات شما را در سریع ترین زمان برای شما انجام میدیم.

مدارک مورد نیاز برای ارسال حواله لیر به ترکیه

 • شماره تلفن ثابت در ایران برای تماس تلفنی و تایید هویت
 • ارسال عکس سلفی با کارت ملی و کارت بانکی
 • اسکن کارت ملی

چگونه حواله لیر تهیه کنیم؟

در صورت داشتن مدارک بالا، از طریق واتس یا پیام رسان سایت برای ما یک پیامی ارسال کنید و در ادامه جهت احراز هویت و ارسال مدارک اقدام کنید. پس از گذراندن مراحل فوق می توانید خدمات لیر خود و حوالجات را در مجموعه ما انجام دهید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این صفحه می‌خوانید
سیم کارت ترکیه

اینترنت بدون فیلتر در ایران

کردیت کارت بانکی

حساب بانکی بین المللی و دائمی

دبیت کارت بانکی

بدون نیاز به اقامت و سپرده‌گذاری

ثبت شرکت در ترکیه

سرمایه‌گذاری و دریافت شهروندی

شارژ حساب بانکی

بیمه شده و تضمینی

سیمکارت انگلیس

با پیش شماره 0044

افتتاح حساب دلاری

بدون نیاز به اقامت