5 تا از شغل های پردرآمد در ترکیه برای ایرانیان

در صورتی که قصد مهاجرت به ترکیه دارید، یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است برایتان پیش آمده باشد این است که پر درآمدترین شغل ها در ترکیه برای ایرانیان چه شغل هایی هستند. در این مقاله سعی می‌کنیم 5 تا از شغل های پردرآمد در ترکیه برای ایرانیان را معرفی کنیم. بهترین شغل در ترکیه برای ایرانیان، شغل های بخش مالی هستند. شغل های مربوط به بخش انرژی رتبه دوم شغل های پردرآمد در ترکیه هستند. شغل های مربوط به بخش عمومی و نیز خدمات درمانی و آموزشی نیز جزو بهترین شغل ها در ترکیه برای ایرانیان هستند.

5 تا از شغل های پردرآمد در ترکیه برای ایرانیان

میزان درآمد شغل های پردرآمد در ترکیه برای ایرانیان

شغل های بخش مالی با داشتن درآمدی بین 10 هزار لیر ترکیه تا 100 هزار لیر ترکیه به صورت ماهانه، جزو شغل های پردرآمد در ترکیه هستند. همچنین شغل های بخش انرژی یکی از شغل های مورد نیاز ترکیه هستند و درآمد ماهانه این شغل ها بین 9 هزار لیر تا 90 هزار لیر است.

شغل های مربوط به بخش عمومی درآمدی بین 6 هزار لیر تا 26 هزار لیر به صورت ماهانه دارند. این شغل ها نیز جزو شغل های پردرآمد در ترکیه برای ایرانیان هستند. درآمد افراد فعال در بخش خدمات درمانی و آموزش بین 10 هزار تا 200 هزار لیر در ماه است. فعالیت در بخش خدمات درمانی و آموزشی می تواند بهترین شغل در ترکیه برای ایرانیان باشد.

بررسی شغل های پردرآمد در ترکیه برای ایرانیان

در ترکیه چندین شغل پردرآمد با آینده شغلی عالی وجود دارند. اما نکته ای که در هر شغلی باید در نظر داشته باشید، میزان تجربه و مهارت شما در شغل مورد نظر است. شما با مهارت کافی در هر شغلی می توانید به درآمدی قابل قبول برسید. نکته مقابل این نیز صحیح است؛ در صورتی که در شغل هایی که در زیر به بررسی آنها میپردازیم هم فعالیت کنید ولی مهارت کافی نداشته باشید، ممکن است به درآمد دلخواه نرسید. در ادامه به بررسی چند تا از شغل های پردرآمد در ترکیه برای ایرانیان می پردازیم:

مدیران اجرایی ارشد

متوسط درآمد یک مدیر اجرایی ارشد در ترکیه برابر 1,112,540 لیر در سال است. مدیریت اجرایی پردرآمدترین شغل در ترکیه است و تنها با تجربه ترین و حرفه ای ترین افراد می توانند برای انجام این شغل ها انتخاب شوند.

بانکدار سرمایه ای شرکت سرمایه گذاری

متوسط درآمد افراد شاغل در این حیطه به صورت سالیانه برابر 857,460 لیر است. از آنجایی که مسئولیت افراد در این موقعیت بالاست و نیز امکان داشتن درآمد بالایی را به افراد می دهد، بسیاری از افراد به دنبال این موقعیت شغلی هستند.

وکیل

متوسط درآمد یک وکیل در ترکیه برابر 798,780 لیر در سال است. وکالت یک شغل با موقعیت اجتماعی بسیار عالی در ترکیه است. با فعالیت در ان عرصه می توانید علاوه بر داشتن درآمد بالا، به افراد دیگر نیز کمک کنید.

پزشک

هر پزشک در ترکیه به صورت متوسط 740,480 لیر در سال درآمد دارد. با وجود استرس و مسئولیت بالا، شما در این شغل می توانید جان مردم را نجات داده و نقش بزرگی در زندگی مردم ایفا کنید.

بانکدار

متوسط درآمد بانکداران در ترکیه 697,560 لیر در سال است. در این شغل سخت و هیجان انگیز، شما با پول سر و کار دارید. با فعالیت در این حیطه می توانید به افراد دیگر کمک کنید که به اهداف اقتصادی خود برسند.

b

سخن پایانی

در بالا به صورت خلاصه لیستی از شغل های پردرآمد در ترکیه برای ایرانیان و مسئولیت ها و متوسط درآمد هر شغل را برای شما شرح دادیم. شغل های دیگری نیز وجود دارند که جزو شغل های مورد نیاز در ترکیه هستند و با فعالیت در آنها می توانید به درآمد بالا برسید. در انتها میزان درآمد شما در هر شغلی به میزان مهارت و تجربه شما در آن شغل بستگی دارد. هرچه با مهارت بیشتری کار کنید، می توانید بیشتر پیشرفت کرده و به درآمد بالاتر برسید.

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره مشاغل موجود در ترکیه کسب کنید، می توانید در این مقاله 8 شغل پردرآمد در ترکیه برای ایرانیان را نیز بررسی کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این صفحه می‌خوانید
سیم کارت ترکیه

اینترنت بدون فیلتر در ایران

کردیت کارت بانکی

حساب بانکی بین المللی و دائمی

دبیت کارت بانکی

بدون نیاز به اقامت و سپرده‌گذاری

ثبت شرکت در ترکیه

سرمایه‌گذاری و دریافت شهروندی

شارژ حساب بانکی

بیمه شده و تضمینی

سیمکارت انگلیس

با پیش شماره 0044

افتتاح حساب دلاری

بدون نیاز به اقامت